The Excelsior Hotel 5*

Paketa per 2 net rezervim minimumi, jo me pak net.
Darka GALA e Vitit te Ri eshte opsionale ne tavernen “ODOS ONEIRON” ose ‘PALATI” – Ladadika, ne kembe 10 minuta larg. Menuja e ofruar fikse me muzike live. ½ shishe Ouzo (200ml) dhe ½ shishe vere per person e perfshire ne tavernen ODOS ONIRON

Periudha e vlefshme per Krishtlindje 2016

Paketa per person ne dhome teke/dyshe me mengjes:
– 2 nete, 160 euro
– 3 nete, 240 euro

Darka Gala e detyrueshme – 80 euro per te rritur, 30 euro per femijet deri ne 11.99 vjec.

– Wifi falas ne cdo dhome dhe ambientet e hotelit
– Mengjesi buffe ne katin e fundit te hotelit.
– Perdorim i lire i Palestres dhe hamam tek zona SPA e hotel City (20m larg)
– 15% zbritje per trajtimet e bukurise
– Parkim ne afersi te hotelit, pagesa ne vend

Periudha e vlefshme per Krishtlindje 2016

Paketa per person ne dhome teke/dyshe me mengjes:
– 3 nete, 240 euro
– 4 nete, 322 euro

Darka Gala e detyrueshme – 80 euro per te rritur, 30 euro per femijet deri ne 11.99 vjec.

– Wifi falas ne cdo dhome dhe ambientet e hotelit
– Mengjesi buffe ne katin e fundit te hotelit.
– Perdorim i lire i Palestres dhe hamam tek zona SPA e hotel City (20m larg)
– 15% zbritje per trajtimet e bukurise
– Parkim ne afersi te hotelit, pagesa ne vend

 

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial