The Met Hotel Chandris 5*

Paketa per 3 net rezervim minimumi, jo me pak net.

Paketa e Krishtelindjeve 2017

Paketa per person ne dhome dyshe superiore me mengjes dhe me darke:
– 3 nete, 238 euro
– 4 nete, 317 euro

Paketa per person ne dhome teke superiore me mengjes dhe darke:
-3 nete, 427 euro
– 4 nete 570 euro

Paketa per person ne dhome treshe superiore me mengjes dhe darke:
-3 nete, 203 euro
– 4 nete 271 euro

Femija e pare nga 0-5.99 vjec – Falas

• Darka Gala e perfshire ne pakete, pije te lehta, birre dhe vere pa limite
• Mengjesi dhe darka buffet pa pijet e perfshira
• Perdorim i pishines se brendshme, hamam dhe palester
• Wi-Fi pa pagese ne gjithe hotelin
• Transferte pa pagese per ne qender te qytetit me mini bus.

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial