Tre Canne – Apartamente Luksoze

 

PAKETA RELAKS

140 euro per apartament

Dy nete qendrim ne apartament me nje dhome gjumi me ballkon.

Mengjes tek restoranti Hedone .
Perdorim i lire i Sky View wellness & spa
Parkim i lire

  • Paketa aplikohet per 2 te rritur
  • Pgese ekstra per pamje nga deti
  • Taksat dhe siguracionet nuk jane te perfshira. 1.3 euro per te rritur ne dite dhe 0.50 euro per femijet 1.99 – 11.99 vjec

PAKETA FAMILJARE

125 euro per apartament

Nje nate qendrim ne apartament me nje dhome gjumi me ballkon.
Mengjes dhe darke tek restoranti Hedone .
Perdorim i lire i Sky View wellness & spa
Parkim i lire

  • Paketa eshte e vlefshme per 2 te rritur dhe 2 femije maksimumi
  • Femijet jane pa pagese
  • Pagese ekstra per Pamje nga deti
  • Taksat dhe siguracionet nuk jane te perfshira. 1.3 euro per te rritur ne dite dhe 0.50 euro per femijet 1.99 – 11.99 vjec

PAKETA SPA ESCAPE 

 119 euro per apartament

Nje nate qendrim ne apartament me nje dhome gjumi me ballkon.
Mengjes tek restoranti Hedone .
30 minuta masazh sipas zgjedhjes ( aromatoterapi shpine, gure te nxehte ne shpine ose “Koka ne ajer “) manikyr.
Perdorim i lire i Sky View wellness & spa

  • Cmimi per 2 te rritur
  • Pagese ekstra per pamje nga deti
  • Taksat dhe siguracionet nuk jane te perfshira. 1.3 euro per te rritur ne dite dhe 0.50 euro per femijet 1.99 – 11.99 vjec

Te gjitha paketat jane te vlefshme deri ne 23.12.2017.

Viti i Ri 2018


Oferta eshte e vlefshme per datat 24.12.2017 – 04. 01.2018
Apartament – nje dhome
Minimumi i personave 2 te rritur, maksimumi 2 te rritur + 2 femije ose 3 te rritur.

Cmimi per 2 nete qendrim – 140 euro per person
Cmimi per 3 nete qendrim – 200 euro per person
Cmimi per 5 nete qendrim – 310 euro per person
* Dhoma me pamje nga deti eshte me 15 euro shtese per nate

Ne cmim perfshihet:
– Akomodimi ne Apartament dhe mengjes ne restorantin Hedone ne katine e 15-te.
– Perdorimi i lire i faciliteteteve SPA.
– 15% Ne trajtimet SPA.
– TV dhe WiFi
– Personi i trete dhe femijet jane pa pagese ekstra.

** Darka Gala eshte opsionale dhe me kerkese, ne cmimin 65 euro per person

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial