Venecia 4 dite, 249€

Fundjave ne Venecia duke filluar nga 249 €/Person
Cmim i vlefshme per udhetime gjate muajit Shkurt e mbrapa.

Ne cmim perfshihet:

– Udhetimi me avion vajtje ardhje me nisje nga Tirana
– Akomodimi ne Hotel per 3 nete me mengjes

Nese deshironi hotele te tjera, i gjeni te gjitha ketu paraprakisht: www.udheto.al. Ne momentin e rezervimit, mund te shihni disa hotele qe ju pelqejne vete juve per t’i pasur pjese te paketes individuale, ne menyre qe te mbeteni edhe me te kenaqur nga pushimet tuaja.

SHENIM: Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni te pakten 4 jave para nisjes, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne. Datat e nisjes mund t’i zgjidhni sipas deshires, perjashtohen datat e festave kombetare dhe nderkombetare, festat e fundvitit dhe sezoni veror pasi biletat kete periudha kane kosto me te larte. Kontaktoni me agjentet tane per te marre oferten per datat e deshiruara. Kalemi Travel bashkepunon me qindra hotele ne Venecia. Hotelet ne kete faqe jane vetem disa prej tyre. Nese deshironi hotele te tjere, kontaktoni me agjentet tane.

Paketes mund ti shtohet sipas deshires dhe transferta vajtje ardhje nga aeoporti ne hotel dhe anasjelltas. Po ashtu keni nje sere guidash vendase qe mund ti shtoni paketes tuaj si psh:

– Xhiro me Gondola 40 min – 38€/person.
– Vizite ne te gjitha atraksionet kryesore te qytetit 25€/person
– Bileta e hyrjes ne Doge’s Palace 30€/person
– Tur me guide vendase ne Doge’s Palace & St. Mark’s Basilica 60€/person
– Xhiro me varke ne ishujt Murano, Torcello & Burano 25€/person
– Darke ne anije tradicionale Veneciane 120€/person

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial