Viena, 4 dite, 285€

Viene duke filluar nga 285 €/Person.

13 Shkurt – 349 euro/person
21 Shkurt – 315 euro/person
25 Shkurt – 309 euro/person
1 Mars – 289 euro/person
8 Mars – 285 euro/person
12 Mars – 315 euro/person
23 Mars – 325 euro/person

Ne cmim perfshihet:

– Udhetimi me avion vajtje ardhje me nisje nga Tirana.
– Akomodimi ne hotel Mozart 3* ose Exe Vienna 4* per 3 nete me mengjes ne qender te qytetit.

Nese deshironi hotele te tjera, i gjeni te gjitha ketu paraprakisht: www.udheto.al. Ne momentin e rezervimit, mund te shihni disa hotele qe ju pelqejne vete juve per t’i pasur pjese te paketes individuale, ne menyre qe te mbeteni edhe me te kenaqur nga pushimet tuaja.

SHENIM: Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni te pakten 4 jave para nisjes, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne. Ne disa raste, edhe nese rezervoni 4 jave para, mund te mos gjejme te njejten oferte, por agjentet tane do ju asistojne per te gjetur oferten me te mire. Datat e nisjes mund t’i zgjidhni sipas deshires. Perjashtohen datat e festave kombetare dhe nderkombetare, festat e fundvitit dhe sezoni veror pasi biletat kane periudha kane kosto me te larte. Kontaktoni me agjentet tane per te marre oferten per datat e deshiruara.

Paketes mund ti shtohet sipas deshires dhe transferta vajtje ardhje nga aeoporti ne hotel dhe anasjelltas. Po ashtu keni nje sere guidash vendase qe mund ti shtoni paketes tuaj si psh:

  1. Bilete per te shijuar koncertin e Mozart & Strauss – 47 €/Person
  2. Vizite ne te gjitha pikat kryesore te Vienes, planifikuar 1- 2 dite – 26 €/Person
  3. Guide 2 ore ne qytet me guide te licensuar – 7 €/Person
  4. Bilete hyrese per ne Belvedere duke shmangur rradhen – 17 €/Person

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial